Rzeszowska 20, 36-200 Brzozów
+48 13 43 411 20

O nas

Historia naszego przedsiębiorstwa sięga 1951 roku. Pod nazwą Zakład Tworzyw Sztucznych ArtGos S.A. funkcjonujemy od 1998. Wyroby, które prezentujemy na stronach naszego katalogu stworzyliśmy dzięki wykwalifikowanej kadrze, posiadanemu doświadczeniu oraz bogatemu zapleczu technicznemu. Produkcja wszystkich wyrobów odbywa się na nowoczesnych, zautomatyzowanych wtryskarkach. Nasze produkty cechują się ciekawym wzornictwem, najwyższą jakością oraz funkcjonalnością. Bardzo duży nacisk kładziemy na kwestie ekologii. Wszystkie nasze produkty, mogą być poddane recyklingowi i użyte ponownie do wytworzenia kolejnych wyrobów.
W Firmie funkcjonuje certyfikowany system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001:2015, potwierdzony certyfikatem. Zapewnia on wysoki standard nie tylko wytwarzanych wyrobów, ale wszystkich działań podejmowanych w firmie. Przechodzimy audyt etyczny na zgodność z Kodeksem ETI według metodologii SMETA 4 Pillar.
ArtGos S.A. to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy potrafią sprostać oczekiwaniom wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.
Zapraszamy do współpracy.

 

produktów

 

zadowolonych klientów

 

lat doświadczenia

Historia Zakładu Tworzyw Sztucznych ArtGos S.A.

Zakład Tworzyw Sztucznych ArtGos jest od 01.06.1998r. Spółką Akcyjną, powstałą w wyniku komercjalizacji przedsiębiorstwa państwowego o tej samej nazwie dokonanej na wniosek Dyrektora i Rady Pracowniczej.

Początki Zakładu Tworzyw Sztucznych Artgos S.A. sięgają roku 1951. Od tego momentu ówczesna Państwowa Fabryka Guzików i Grzebieni przechodziła następujące zmiany:

1957

Przekształcenie w Brzozowskie Zakłady Przemysłu Terenowego.

1964

Przemianowanie na Zakłady Chemiczne Przemysłu Terenowego.

1973

Wyodrębnienie przedsiębiorstwa z przemysłu terenowego do przemysłu kluczowego pod nazwą Zakład Tworzyw Sztucznych „Erg”.

1975

Włączenie przedsiębiorstwa do Zakładu Tworzyw Sztucznych „Erg” w Pustkowie.

1977

Wyodrębnienie ze struktur ZTS „Erg” w Pustkowie i włączenie do ZTS „Gamrat” w Jaśle.

1991

Wyjście zakładu ze struktur ZTS „Gamrat” i rozpoczęcie działalności jako samodzielne przedsiębiorstwo państwowe pod nazwą ZTS „ArtGos”.

1998

Komercjalizacja na wniosek z 23.04.1998 r. Dyrektora i Rady Pracowniczej przedsiębiorstwa państwowego ZTS „ArtGos” i rozpoczęcie działalności jako Spółka Akcyjna ZTS „ArtGos”.

2010

Dokonanie przekształcenia własnościowego, w wyniku którego głównym akcjonariuszem Spółki ZTS „ArtGos” S.A. została Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

2015

29.06.2015 zawarta została umowa wniesienia akcji Spółki do Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Aktywów Niepublicznych Spółek ARP w ramach zapisów na Certyfikaty Inwestycyjne.

2016

12.01.2016 zawarta została umowa wniesienia akcji Spółki do Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Aktywów Niepublicznych Spółek ARP w ramach zapisów na Certyfikaty Inwestycyjne.

2020

Z dniem 9.10.2020 Agencja Rozwoju Przemysłu zostaje ponownie głównym akcjonariuszem Spółki ZTS ARTGOS S.A.

W swym 60-letnim okresie istnienia zakład dokonywał kolejnych zmian produktowych i technologicznych przechodząc od produkcji guzików poprzez okrycia ochronne z folii, wyroby wytłaczane z PCV, wyroby różne z tworzyw termoutwardzalnych, po dominującą od połowy lat 70-tych produkcję wyrobów gospodarstwa domowego oraz skrzynek i pojemników z tworzyw termoplastycznych.

Struktura właścicielska

Klauzule informacyjne oraz kodeks etyki ZTS ArtGos S.A.

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (tzw. RODO) , poniżej w załącznikach zamieściliśmy klauzule informacyjne:

Klauzula informacyjna dla pracownika ZOBACZ WIĘCEJ
Klauzula informacyjna dla klientów i kontrahentów ZOBACZ WIĘCEJ
Klauzula informacyjna dla zleceniobiorców i wykonawców ZOBACZ WIĘCEJ
Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy ZOBACZ WIĘCEJ
Klauzula informacyjna dla stażystów i praktykantów ZOBACZ WIĘCEJ
Klauzula informacyjna dla akcjonariuszy ZOBACZ WIĘCEJ
Klauzula informacyjna dla członka Rady Nadzorczej ZOBACZ WIĘCEJ
Kodeks etyki ZTS ArtGos S.A. ZOBACZ WIĘCEJ